> expr:class='"loading" + data:blog.mobileClass'>

czwartek, 1 marca 2012

250 - Pomóżcie Grzybiarzowi wygrać konkurs :D

Na tej stronie można przeczytać kilka opowiadań, które w sprawę Euro2012 wplatają wątki fantastyczne. W konkursie bierze również udział mój tekst - "Bajkopisarz i tajemnica przeklętej piłki". Jeśli macie chwilę czasu to zapraszam - czytajcie i głosujcie. Ogólnie ze wszystkich nagród najbardziej jara mnie nagroda czytelników - książka "Miasteczko Nonstead" Marcina Mortki. To od Was zależy, czy dane mi je będzie przeczytać. Macie niepowtarzalną szansę na uszczęśliwienie mojej skromnej osoby :D

Byłem dziś na "Wstydzie" w Kinie pod Baranami. Niezły film, ale czegoś mi zabrakło, spodziewałem się, że będzie lepiej. Ale solidne 7/10 wypada dać.

Na dniach pojawi się recenzja drugiego tomu serii książek opartych na grze "Gears of War" o tytule "Ostatni z Jacinto". Recka ukaże się na Valkirii i może nawet jutro ją podlinkuję.

A z okazji 250 posta Tomasz Kleszcz wykonał taki oto rysunek (który mocno kojarzy mi się z pierwszym Dragon Ballem, nie wiedzieć czemu, ale jak najbardziej pozytywnie):

Dzięki Tomku!

EDIT: Wieści z frontu. Decyzją sędziów zakwalifikowałem się do drugiego etapu. Teraz spośród dziesięciu najlepszych tekstów sędziowie wybiorą trzy, które nagrodzą. Co prawda przegrywam w głosowaniu czytelników, ale miło, że sędziowie docenili moją pracę.

3 komentarze:

pszren pisze...

głos oddany.

GiP pisze...

Masz mój głos :D

Jan Sławiński pisze...

Dzięki chłopaki!