> expr:class='"loading" + data:blog.mobileClass'>

poniedziałek, 22 grudnia 2008

Post 55 - Życzenia od Ponurych Grzybów


No, to co się, prawda, rozwodzić - świąt wesołych życzymy! A i nasze ulubione życzenia świąteczne zapodajemy, bo nic przyjemniejszego nad wspomnienie dawnych gwiazdek (z kasetami na VHSach, figurkami i innymi cudnymi duperelami, znajdowanymi pod choinką) być chyba nie może (jasne, że może, ale dla klimatu o tych innych rzeczach pisać nie będziemy, przynajmniej do końca świąt). Kliku klik.
Pamiętajcie: zamiast "Kewina samego w domu" lepiej oglądnąć "Christmas with the Joker". Bo zdrowiej i przyjemniej.

Pozdrawiamy!

6 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Drogi Grimie,
Skladamy najlepsze zyczenia dla calej Waszej Trojki. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.

Wszystkim przemilym internautom zapoznanym na forum K.K zyczymy basniowych Swiat i pelnego wrazen i usmiechu Nowego Roku.

Giovanna & naparstek

Anonimowy pisze...

Wszystkim internautom życzę najpiękniejszych Świąt i zwariowanej zabawy w Sylwestra.
Nosorożec

Grim pisze...

A ja życzę wszystkim, aby dzisiejszy dzień skończył się jak najszybciej, porządki same się zrobiły, a karp już był ubity.

Anonimowy pisze...

Co prawda, to prawda. Ja tez, ja tez, ja tez. Sie przylaczam.

wasz mamutek

hak pisze...

Przepraszam za opieszałość życzeniową, ale od 22 grudnia do dzisiaj nie miałem Internetu. Taki gwiazdkowy prezent. Przyjmijcie, więc teraz bardzo spóźnione, ale ciepłe życzenia świąteczne – szczęśliwego karpia, pomyślności wszelkiej, ciepła, zdrowia, marzeń spełnienia. A do Panów Autorów bloga (dzielących się ponoć na doświadczonych, wiekowych i młodzieniaszków bez doświadczenia (Grim)) piszcie dobrze, smacznie i po kres dni Waszych.


PS. Kewin na święta jest już chyba tak samo swojski jak karp, którego nie cierpię i uszka, które uwielbiam.;))

Anonimowy pisze...

Ostatni dzien starego roku. Chwila refleksji dobrze zrobi kazdemu. Zycze wszystkim, aby wierzyli w siebie, rozwijali pasje i talenty wbrew wszelkim trudnosciom. I zycze nam wszystkim usmiechu, pogody ducha i wzajemnej zyczliwosci. Zycie jest tak krotkie.
Happy New Year!
~byla emigrantka