> expr:class='"loading" + data:blog.mobileClass'>

czwartek, 9 września 2010

167 - Rafał Szłapa: "Wywiad Rysowany" cz.3

WAŻNE: W zamian za to, że ostatnia część wywiadu ujrzała dzisiaj światło dzienne, bonus track w postaci genezy Blera ukaże się jutro!

5.

6.

*
Mimo grożącej niebezpieczeństwem, nagłej destrukcji płyty Rynku Głównego, o którą lokalne władze podejrzewały ukrywającego się kryminalistę - Znienacka Znikającego Nicka - nikomu nic się nie stało. Nick znany jest ze swych spektakularnych i całkowicie niespodziewanych ucieczek. "Był i zniknął!" - komentuje zdarzenie jeden ze świadków zniknięcia Znikającego przestępcy.

*
Chciałbym uspokoić wszystkich tych, których przeraziła moja fryzura w prezentowanym wywiadzie. Spokojnie, rodacy. Wróciłem już do swojego klasycznego - od pewnego czasu - wyglądu: irokeza i brody Wolverine'a.

*
Podziękowania na koniec.
Serdecznie dziękuję Rafałowi, za to, że mimo napiętego harmonogramu,zgodził się ze mną spotkać, pogawędzić i wszystko narysować. Wg. mnie super wyszło, żywię nadzieję, że i Wy tak uważacie.
Nic innego nie pozostaje, jak zachęcić wszystkich gorąco do kupowania w październiku pierwszego tomu Blera! Co też właśnie czynię!

5 komentarzy:

Maciej Pałka pisze...

Super wywiad :)

Jan Sławiński pisze...

Dzięki, Macieju! :)

Jaroslaw_D pisze...

Wklejam to co napisałem na forum gildia.pl...

Ja jestem zachwycony! Nie ma co ukrywać, że patrzę wręcz z zazdrością na ten wywiad. Świetny pomysł, świetne wykonanie, a do tego jeden z moich ulubionych rysowników... Bardzo ciesze się, że coś takiego się ukazało i dane mi było przeczytać/obejrzeć.

Przeważnie na Twoim blogu są świetne i ciekawe rzeczy, ale to przebiło wszystko. Szczere gratulacje i podziw, bez wazeliniarstwa i przesady !!

Jaroslaw_D pisze...

ps. przepraszam, że po takim czasie wkleiłem komentarz, ale dopiero teraz - tj. po Twoim poście - zauważyłem ten wywiad ;)

Jan Sławiński pisze...

Dzięki, staram się ;)