> expr:class='"loading" + data:blog.mobileClass'>

czwartek, 2 lutego 2012

242 - Zmiany


Dziś żegnam się z moimi blogowymi kolegami. Grim i DeBe oficjalnie i całkowicie polegli jako blogerzy. Grim zajmuje się scenariuszami, DeBego wciągnęły rysunkowe projekty na koszulki i wygrywanie matury. Żaden z nich nie ma ani czasu ani chęci na dalsze udzielanie się na "Trzech Ponurych Grzybach". Tak więc zostaję sam na placu boju, ale jakby nie patrzeć, wiele się nie zmienia, bo od kilku miesięcy i tak sam ciągnę bloga. Oczywiście, uprawnienia kolegom zostawiam, więc jakby nagle naszła ich ochota na jakiś tekścik, to mogą śmiało pisać i publikować.

Blog z "Trzech Ponurych Grzybów" zmienia się na "Blog Anonimowego Grzybiarza". Słabo to brzmi, więc nazwę zmienię, jak tylko wpadnie mi do głowy coś lepszego. Myślałem np. nad "Świątynia Grzyba Wiecznej Młodości" (kto czytał "8 Bita" Śledzia, ten wie ocb), ale to zbyt długie i chyba niezrozumiałe. Jakieś pomysły?


Banner. Ten u góry, przerobiony w paincie baner TPG, nie będzie Was długo straszył. Jak tylko uda mnie się kogoś namówić (Rybb?) by zrobił mi lepszy, to szybko i z ulgą go podmienię. A na razie musi wystarczyć.

Na bloga dodałem również strony. Możecie sobie o mnie poczytać i dowiedzieć się czegoś o moich komiksach. Sprawdzić, gdzie publikuję recenzje i opowiadania, a także skontaktować się ze mną. Chciałbym, żeby to wszystko lepiej wyglądało, ale jakoś nie wiem, co zrobić by nie były to zwykłe literki. Tzn. żeby te linki do stron były lepiej widoczne. Anyone?

Przejrzę linkownię i wywalę pewnie sporo starych/niedziałających sznurków. Strasznie dużo tego, chyba niepotrzebnie.

Jak macie jakieś uwagi, pomysły co do nowego wyglądu, dawajcie znać.

8 komentarzy:

I am a camera pisze...

Po prostu trochu tu ponuro :<

Jan Sławiński pisze...

Bo to był blog "Trzech PONURYCH Grzybów" ;)

A tak serio - jeśli tylko uda mi się zmienić kolor tła, to pobawię się trochę, i powinno być lepiej :)

Coś jeszcze?

Magda pisze...

Odczuwam wielką potrzebę napisania tu komentarza (świetne zdjęcie w kontakcie ;p) a co do zmian to więcej barw i kształtów, be creative! xD

Jan Sławiński pisze...

Co do barw i kształtów, to właśnie nie jestem do końca pewny jak je tutaj wprowadzić, żeby niczego nie zepsuć.

Poza tym, to liczy się treść a nie wygląd! :P

Magda pisze...

że nibym powierzchowna? ;p ale kolego: dobra forma podkreśla treść!!

Jan Sławiński pisze...

Jak mi się tylko uda, to będzie wszystko piknie-ładnie! Trochę cierpliwości.

Byleby forma nie przerosła treści.

Magda pisze...

byleby ^^

I am a camera pisze...

Więcej komiksowych motywów !