> expr:class='"loading" + data:blog.mobileClass'>

piątek, 28 czerwca 2013

348 - "Gości nie będzie" w Kinie pod Baranami

Bardzo miło mi poinformować, że nasz nowy film - Gości nie będzie - zostanie wyświetlony w krakowskim Kinie pod Baranami już 2 lipca wraz z innymi obrazami, które dostały się do finału konkursu Fundacji Wisławy Szymborskiej Wolę kino. Seans rozpocznie się o godzinie 17, natomiast wszystkich, którzy chcieliby wziąć w nim udział zapraszam.


Goście powstali w miesiąc. Przy filmie pracowało około 40 osób, zdjęcia robiliśmy cztery dni i dwie noce. Wykorzystaliśmy 11 lokacji, tłum gapiów, jeden samochód. Pani Reżyser powiedziała, żebym się nie ograniczał przy pisaniu scenariusza, więc poszalałem. Potem wynikło z tego trochę problemów logistyczno-budżetowo-lokalizacyjnych ale finalnie wszystko się udało dzięki uprzejmości niektórych. Film skrócony do 10 minut powędrował na konkurs w nieco pierwotnej wersji (słaby dźwięk i ciut chaotyczny montaż - czas naglił). Dłuższa o jakieś 3 minuty, dopieszczona edycja będzie gotowa po wakacjach.

Brak praktycznie jakiejkolwiek aktywności blogowej w czerwcu (dobrze, że gościnny tekst Pawła ratuje statystyki) tłumaczy jedno słowo: SESJA. 

Brak komentarzy: