> expr:class='"loading" + data:blog.mobileClass'>

środa, 22 kwietnia 2015

Premiera ebooka WSZYSCY GRACZE SĄ GŁUPCAMI

Sławiński obok Orbitowskiego?!

Nazwanie książki Wszyscy gracze są głupcami to świadoma prowokacja, ale jednocześnie tytuł otwierającego ją felietonu. Tekst ten poświęcony jest mało znanej, a zarazem niesamowicie trudnej grze The Fool’s Errand. W środku znajdziecie też 19 innych artykułów traktujących o różnych aspektach popkultury – od rozważań nad długością kampanii w Call of Duty, przez psychoanalizę postaci Batmana czy anegdoty z życia braci Nolan, aż po poradnik jak przeżyć na Comic-Conie w San Diego. 


 Jesteśmy szczególnie dumni z autorów felietonów, którzy zdecydowali się z nami współpracować – ekspertów od gier wideo, literatury, kinematografii czy komiksów, których nazwiska z pewnością znacie także z innych mediów. Publikacja, której kartę teraz przeglądacie stanowi subiektywny wybór najlepszych spośród ponad 800 tekstów opublikowanych na łamach cdblog.pl od grudnia 2013 do marca 2015. Ponadto dożyliśmy do nich kilka nowych, przygotowanych specjalnie na potrzeby e-booka. Mamy nadzieję, że przypadnie Wam on do gustu. 

[Mikołaj Dusiński, opis z "okładki"]

Lista Autorów:
Ponadto każdy z tekstów ozdobiony został ilustracjami stworzonymi na potrzeby ebooka przez Daniela Chmielewskiego.

3 komentarze:

Gabriel Ojrzanowski pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
Gabriel Ojrzanowski pisze...

Gratulacje, Janie!
Akurat kupiłem sobie e-book reader'a, więc tym chętniej zaraz ściągnę sobie i poczytam. Węszę, że Twój tekst tyczy się psychoanalizy Batmana, czyż nie? :)

Pozdrawiam!

(usunąłem poprzedni komentarz, ponieważ wkradł mi się przecinek w niewłaściwym miejscu. Bardzo bolał.)

Jan Sławiński pisze...

Dzięki, Gabryś! :D

Akurat o Batmanie pisał tym razem kto inny, ja zaś zająłem się Strażnikami Galaktyki i Star Warsami :)

Miłej lektury!