> expr:class='"loading" + data:blog.mobileClass'>

wtorek, 21 października 2008

Post 30- Newsiki no.2


Portal za niedługo wyda dodatek do najlepszej polskiej gry planszowej Neuroshimy Hex. Planszówka oparta na postapokaliptycznym erpegu bije rekordy popularności, a nawet doczekała się elektronicznej wersji, w którą niemiłosiernie rypię. Babel 13 zawiera dwie nowe armie ( Nowy Jork, ciężki, defensywny, pełny stali i dział- jeśli ktoś myślał, że moloch jest klockowaty to się naprawdę zdziwi- i neodżunglę, czyli zmutowane postapokaliptyczne zwierzaczki). Moim skromnym zdaniem Nowy Jork, którego sztab będzie dodawał dodatkowe życie może być naprawdę przesadzoną armią. Prawie tak przesadzoną jak cena za dodatek: 65.00!! Ponadto w dodatku dostaniemy scenariusze, tereny i zasady gry na sześciu graczy.
Zbliża się premiera nowego filmu (fanfary) Kevina Smitha (Dogma, Clercs, Chasing Amy)!! "Zack and Miri make a porno", już wywołały kontrowersje w stanach, co pewnie wpłynie pozytywnie na ich oglądalność.
South park leci do przodu! Po wyemitowaniu odcinku "The China Problem" i "Breast Cancer Show Ever" (polecam, bo tarzałem się ze śmiechu) na dniach poleci "Pandemic". Zacieram rączki
Możemy liczyć na drugą część komiksu roku. Hard 2 nadchodzi...
Prezentuję następne maziały na NDS'ie Sean'a Phillipsa. Przyznam, że jestem pod wrażeniem.

Brak komentarzy: