> expr:class='"loading" + data:blog.mobileClass'>

poniedziałek, 11 sierpnia 2014

439 - [KONKURS] Wygraj bilety na Kosmiczny Maraton

W najbliższy czwartek, 14.08.2014, w kinie Planet Cinema w Katowicach odbędzie się maraton filmów science-fiction:
  • Strażnicy Galaktyki (Guardians of the Galaxy), reż. James Gunn, USA 2014.
  • Pacific Rim, reż. Guillermo del Toro, USA 2013.
  • Na skraju jutra (Edge of Tommorow), reż. Doug Liman, Australia, USA 2014.
Pierwsze dwa filmy ogromnie polecam, zapraszam do sprawdzenia recenzji tego drugiego, superprodukcji z Tomem Cruisem zaś nie znam, więc tym chętniej obejrzę.


Przed seansem wygłoszę krótką prelekcję dotyczącą Marvel Cinematic Universe i komiksowych Strażników Galaktyki. Zabawa zaczyna się o 23:00 i kończy o 5:50 następnego dnia. Będzie też konkurs z atrakcyjnymi nagrodami i darmowa dolewka pepsi. Krótko mówiąc: 
noc pełna atrakcji za 29 zło!

KONKURS!

Żeby jednak było jeszcze lepiej - dzięki uprzejmości Planet Cinema, mam do oddania dwa zaproszenia na maraton. By je zdobyć, wystarczy w komentarzu do tej notki napisać, 

jak wg. Ciebie powinna wyglądać adaptacja Kaczora Howarda osadzona w Marvel Cinematic Universe.Im więcej szczegółów (powiązań z pozostałymi filmami MCU, easter eggów i gościnnych występów) tym lepiej. Wszystko na Waszej głowie, jeśli chcecie by Kaczor był głównym przeciwnikiem w trzeciej części Avengers, lub to on stał za poczynaniami Thanosa, niech i tak będzie! Na odpowiedzi czekam do środy (13.08.2014) do godziny 15:10, wtedy też, całkowicie subiektywnie, wyłonię zwycięzców i wyniki konkursu ogłoszę na blogu. Powodzenia!

2 komentarze:

Tomek pisze...

Kaczor zakłada pelerynę Thora oraz kradnie jego młot. Wskakuje na tarczę Kapitana ameryki, a potem strzela gromem z pioruna, i ślizgając się po lodowym torze, stworzonym przez Icemana przybywa nad bałtyk, peleryną osłaniając się przed deszczem, skąd może mnie zabrać na ten nocny seans z dolewką pepsi, bo pić mi się chce strasznie ;]

Rodzyn pisze...

Film rozpocząłby się kilkoma scenami z GOTG 2, gdzie nasi bohaterowie w towarzystwie Kaczora walczyliby z Falą Annihilacji z Annihilusem na czele :) Po wszystkim wróciliby na Ziemię, by tam zostawić Howarda i odlecieć. Kaczor po jakimś czasie orientuje się, że coś jest nie tak i gdy przechadza się ulicami Nowego Jorku zostaje zaatakowany przez Zombie Iron Mana, a następnie resztę Zombie Avengers. Na ratunek przybywa mu Punisher i Moon Knight, którym udaje się przenieść Kaczora w bezpieczne miejsce, dekapitując w międzyczasie Zombie Kapitana. Mężczyźni tłumaczą Howardowi co się stało na Ziemi i prowadzą go do swojej kryjówki, gdzie czekają na nich Luke Cage, Jessica Jones, Squirrel Girl, Young Avengers i kilku innych niezarażonych bohaterów. Po kilku dniach zostają zaatakowani przez Zombie Avengers. Gdy trwa walka, na miejscu pojawiają się Strażnicy Galaktyki, którzy z pomocą Beta Ray Billa ratują Howarda i uciekają. Tłumaczą Kaczorowi, że trafili do alternatywnej rzeczywistości, gdzie większość planet jest zainfekowana przez tajemniczy wirus. Udaje im się odnaleźć portal i wrócić bezpiecznie do domu, gdzie czeka już na nich bitwa między superbohaterami a armią Thanosa.

scena po napisach: wśród kilkunastu odpadów na statku GotG porusza się tajemniczy obiekt. Po chwili zbliżającą się kamerę atakuje głowa zombie Kapitana Ameryki :)